Produkcja kontraktowa elektroniki – EMS

Produkcja kontraktowa elektroniki – EMS

Produkcja kontraktowa elektroniki to zestaw usług w obrębie branży EMS (Electronic Manufacturing Services). Na podstawie dostarczonych dokumentów projektowych nasz zespół ekspertów przygotowuje właściwy produkt. Oferta kierowana jest do przedsiębiorców, którzy chcą usprawnić proces produkcji urządzeń elektronicznych. Nasza firma specjalizuje się w specjalistycznych zamówieniach i krótkich seriach usług montażu kontraktowego.

Montaż elementów elektronicznych
Montaż elementów elektronicznych
W coraz większym stopniu z outsourcingu montażu elektronicznego korzystają przedsiębiorstwa, dla których elektronika nie jest główną osią biznesu m.in.:
✅ producenci AGD,
✅ producenci urządzeń oświetleniowych,
✅ wytwórcy sprzętu dla motoryzacji i przemysłu,
✅ automatyki przemysłowej.
Takie firmy wykorzystując kooperację z naszą otrzymują pewność, że dostarczone elementy elektroniczne spełniają nawet najbardziej wśrubowane wymagania. Producenci zaawansowanych i specjalistycznych urządzeń elektronicznych stają co dzień przed wyzwaniem zwiększania efektywności produkcji. Dlatego inwestowanie we własne linie produkcyjne do wytwarzania krótkich serii montażowych elementów elektronicznych, byłoby nieefektywne.  Rozwiązaniem jest współpraca z dostawcami z branży EMS. Zakład SIMS działa w tym obszarze zajmując się specjalistycznymi etapami realizacji projektu. Od stworzenia prototypu po produkcję seryjną obejmującą takie etapy jak produkcja PCB, montaż SMT oraz szereg usług dodatkowych, tj. kompletacja elementów, testy funkcjonalne. Dla producentów urządzeń to optymalne rozwiązanie, gdyż zlecając na zewnątrz wytworzenie pewnych elementów elektroniki, mogą skupić swoją uwagę na innych obszarach biznesu i jego rozwoju.

Produkcja kontraktowa elektroniki – EMS w Polsce

Produkcja kontraktowa elektroniki w Polsce od wielu lat cieszy się dużą popularnością. Nasi producenci stanowią doskonałą alternatywę dla podwykonawców z Dalekiego Wschodu. Duży popyt na usługi kontraktowej produkcji elektroniki wynika z bliskości geograficznej naszego kraju dla największych europejskich producentów elektroniki w Europie. Dzięki topowym polskim specjalistom i inżynierom duzi gracze decydują się na rozlokowanie produkcji EMS w Polsce.

Montaż elementów elektronicznych
Montaż elementów elektronicznych

Przyglądając się rodzimemu rynkowi EMS dobrym przykładem w przypadku usług montażu SMT jest Zakład Elektroniczny SIMS, dzięki automatycznej kontroli procesu nakładania pasty lutowniczej. Ponadto postępująca miniaturyzacja wymusza jeszcze większą precyzję i możliwość montażu szerokiego spektrum elementów elektronicznych.

Kontraktowa produkcja elektroniki, to obszar, którego rozwój napędzają dynamicznie zmieniające się wymogi rynku. Z jednej strony mamy fakt, że elektronika zadomowiła się we wszystkich dziedzinach życia. Z drugiej zaś nieustanne dążenie do najwyższej jakości i spełniania oczekiwań klientów. To wszystko sprawia, że decyzja o zaangażowaniu dostawcy EMS w swojej firmie może przynieść znaczące usprawnienie i wymierne korzyści dla całego biznesu partnera.

Produkcja kontraktowa elektroniki – Zakład Elektroniczny SIMS

Montaż elementów elektronicznych
Montaż elementów elektronicznych
Montaż elementów elektronicznych
Montaż elementów elektronicznych
Montaż elementów elektronicznych
Montaż elementów elektronicznych

 

Zapraszamy do współpracy producentów poszukujących partnerów w zakresie produkcji kontraktowej elektroniki.

 

Dowiedz się więcej o usłudze montażu elementów elektronicznych – https://www.sims.pl/montaz-zlecony/

Polecamy również zapoznanie się ze szczegółami oferty:

Systemy dynamicznej informacji pasażerskiej: https://www.sims.pl/systemy-dynamicznej-informacji-pasazerskiej/

Mobilne Systemy Monitoringu: https://www.sims.pl/mobilne-systemy-monitoringu/

Systemy diagnostyki pojazdów: https://www.sims.pl/systemy-diagnostyki-pojazdow/

 

Zakład Elektroniczny SIMS to sprawdzony dostawca z ponad 30 letnim doświadczeniem i całkowicie polskim kapitałem. Wszelkich informacji udzieli Państwu nasz zespół. Zapraszamy do kontaktu!

Czekamy na Twój Kontakt

SIMS Kontakt
SIMS Kontakt

Zakład Elektroniczny
SiMS sp. z o. o.
Spółka komandytowa

ul. Pod Skarpą 51 A
85 – 796 BYDGOSZCZ
NIP 554-291-93-63

Dział Handlowy
tel. (52) 347 66 00 w. 25, 65
Dział Zakupów
tel. (52) 347 66 00 w. 35
Księgowość
tel. (52) 347 66 00 w. 22

Produkcja kontraktowa elektroniki – EMS

 

 

Zakład Elektroniczny SiMS sp. z o. o. Spółka komandytowa © 2024 All rights reserved Development: www.advit.pl