Mobilne Systemy Monitoringu

Dzięki niemu zostaje zwiększone bezpieczeństwo pasażerów, kierowcy oraz samego pojazdu. Mobilny system monitoringu spełnia swoje zadanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pojazdu.

ZOBACZ WIĘCEJ →

Nasze produkty

Mobilne Systemy Monitoringu

Mobilny system monitoringu opracowany przez firmę SiMS przeznaczony jest do instalacji w pojazdach. Dzięki niemu zostaje zwiększone bezpieczeństwo pasażerów, kierowcy oraz samego pojazdu. Mobilny system monitoringu spełnia swoje zadanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pojazdu. To bardzo proste i jednocześnie nowatorskie rozwiązanie.

Obraz z kamer wideo zapisywany jest na twardym dysku przystosowanego rejestratora. Materiał można oglądać w czasie rzeczywistym w pojeździe lub odtwarzać zapis z rejestratora w centrum dyspozytorskim. Oferowany system monitoringu to idealne rozwiązanie zarówno dla dużych przewoźników, jak i małych firm transportowych. Znajdzie zastosowanie w szerokim spektrum rynku motoryzacyjnego, np. transport publiczny, nauka jazdy, służby specjalne, ratownictwo, etc.

Transport

autobusowy

Transport

tramwajowy

Transport

kolejowy

Transport

trolejbusowy

Nagrywanie i odtwarzanie

Zapis plików wideo w zależności od ustawionego czasu nagrania lub wielkości pojedynczego pliku. Tryby nagrywania: normalny, alarmowy, detekcja ruchu lub ich ewentualne kombinacje


Monitoring lokalny

Podział obrazu na 1/4/8/9/16 podczas podglądu na żywo i odtwarzania nagrań. Konfigurowalny tryb wyświetlania obrazów z pojedynczej kamery (sekwencyjny), tryb podziału obrazu


Zarządzenie dyskami

Obsługa od 1 do 4 dysków twardych (w zależności od wersji rejestratora) Wspieranie technologii S.M.A.R.T.


Alarmy i wyjątki

Zapis plików wideo w zależności od ustawionego czasu nagrania lub wielkości pojedynczego pliku. Tryby nagrywania: normalny, alarmowy, detekcja ruchu lub ich ewentualne kombinacje


Funkcje sieciowe

Wsparcie dla technologii 3G i WiFi. Zdalny dostęp do konfiguracji urządzenia. Zdalne wyszukiwanie danych, odtwarzanie, zgrywanie nagranych plików.


Kopie zapasowe

Kopiowanie danych na nośnik pamięci podłączony do złącza USB. Zdalne pobieranie nagrań poprzez sieć WiFi lub GSM.


Mobilne Systemy Monitoringu

Obraz z kamer wideo zapisywany jest na twardym dysku przystosowanego rejestratora. Materiał można oglądać w czasie rzeczywistym w pojeździe lub odtwarzać zapis z rejestratora w centrum dyspozytorskim. Oferowany system monitoringu to idealne rozwiązanie zarówno dla dużych przewoźników, jak i małych firm transportowych. Znajdzie zastosowanie w szerokim spektrum rynku motoryzacyjnego, np. transport publiczny, nauka jazdy, służby specjalne, ratownictwo, etc.

Oferta

Nasze urządzenia przeznaczone są głównie dla klientów sektora transportu publicznego.

Dostarczamy kompletne systemy obsługi środków komunikacji publicznej, skupiając się przede wszystkim na systemach informacji pasażerskiej.

W naszej ofercie znajdują się znane i wysoko oceniane przez klientów produkty