SIMS

Zakład Elektroniczny SiMS jest firmą z całkowicie polskim kapitałem, obecną na rynku od 1990 roku.

Głównym celem firmy SiMS jest zapewnienie kompleksowej obsługi klienta – od koncepcji do produktu. Nasz Zespół Konstrukcyjny oferuje pełen zakres obsługi projektu klienta, od początkowego stadium opracowania zasad działania systemu, poprzez projektowanie urządzeń i oprogramowania, do przygotowania końcowej dokumentacji technicznej. Wprowadzamy projekt w życie dzięki własnym nowoczesnym liniom produkcyjnym, kompleksowej implementacji systemu aż po serwis techniczny urządzeń.

Prowadzimy również realizacje projektów na podstawie dokumentacji technicznej dostarczonej przez klienta. Jesteśmy producentem OEM dla klientów branży elektronicznej, automatyki, jak również systemów pomiarów energii elektrycznej.

Mapa Projektów SIMS

Profil firmy

Od początku naszej działalności stawialiśmy na innowacyjność i jakość naszych produktów.

Jednakże każdą firmę tworzą głownie pracownicy. Stawiamy nie tylko na fachowców w swoich dziedzinach, ale przede wszystkim na prawdziwych pasjonatów chcących w pełni wykorzystywać swój potencjał.

Najważniejszy dla nas jest bezpośredni kontakt z klientami, chcemy jak najlepiej poznać jego potrzeby, żeby dostarczyć produkt jak najlepiej spełniający oczekiwania.

Transport

autobusowy

Transport

tramwajowy

Transport

kolejowy

Transport

trolejbusowy

Produkty

Dynamiczny System Informacji Pasażerskiej, opracowany przez naszą firmę, został wdrożony w aglomeracjach na terenie całego kraju. Realizacje obejmują dynamiczne systemy zarządzania treścią informacyjną, ułatwiające pasażerom codzienne korzystanie ze środków komunikacji publicznej. Kluczowym osiągnięciem jest współrealizacja projektu ITS (Inteligentnego Systemu Transportu) we Wrocławiu w 2012 roku.

Park technologiczny

Nowoczesny park technologiczny i wysokowydajne linie produkcyjne pozwalają nam świadczyć kompleksowe usługi automatycznego montażu powierzchniowego SMD oraz montażu przewlekanego lutowanego na fali.

Zapewniamy utrzymanie zapasu materiałów do produkcji z pełną ewidencją elementów powierzonych, z gwarancją bezpieczeństwa i prawidłowego przechowywania zgodnie z obowiązującymi normami.

Posiadamy linię do montażu SMD składającą się z następujących maszyn:

• JUKI FX-3 (Super High Speed Chipshooter) - automat montażowy
• JUKI KE-2060R
• HOTFLOW 2/12
• Ekra X4
• PHOENIX X-RAY PCBA Inspector 130
• ERSA N-WAVE 330 - Agregat do lutowania na fali
• M60

Oferta

Nasze urządzenia przeznaczone są głównie dla klientów sektora transportu publicznego.

Dostarczamy kompletne systemy obsługi środków komunikacji publicznej, skupiając się przede wszystkim na systemach informacji pasażerskiej.

W naszej ofercie znajdują się znane i wysoko oceniane przez klientów produkty