Panele LCD

Panele LCD stosowane w pojazdach komunikacji zbiorowej stanowią ważny element systemu informacji pasażerskiej.

ZOBACZ WIĘCEJ →

SPECYFIKACJA


Panele LCD stosowane w pojazdach komunikacji zbiorowej stanowią ważny element systemu informacji pasażerskiej.

Prezentowane są na nich najbardziej istotne dla pasażera informacje, tj. numer linii, kierunek przejazdu, układ przystanków na trasie, aktualny czas. Na panelach LCD można wyświetlać informacje o wjeździe lub wyjeździe w strefę biletową, czas przejazdu pomiędzy poszczególnymi przystankami, możliwości przesiadki na inne linie na najbliższym przystanku. W zależności od potrzeb użytkownika na monitorze LCD mogą być wyświetlane obrazy statyczne i dynamiczne, co sprawia, że urządzenia te można wykorzystywać jako nowoczesne nośniki treści reklamowych. Monitory LCD cechują się wysoką rozdzielczością oraz stabilnością obrazu, poprawnością odtwarzanych kształtów.

Urządzenia umieszczone są w wandaloodpornych obudowach i zabezpieczone antyrefleksyjną osłoną z poliwęglanu. Zróżnicowanie wymiarów monitorów LCD pozwala na ich swobodny dobór w zależności od potrzeb użytkownika. Monitory LCD współpracują ze sterownikami KPP-2, które również znajdują się w ofercie firmy SiMS.

Przygotowanie wyświetlanych widoków i ich scenariuszy odbywa się w aplikacji LCD Manager, która umożliwia użytkownikowi wykorzystanie szerokiej palety barw i kształtów prezentowanych obiektów.

DO POBRANIA


Zakład Elektroniczny SiMS sp. z o. o. Spółka komandytowa © 2021 All rights reserved Development: www.advit.pl