Innowacyjność i jakość w transporcie publicznym

Serdecznie zapraszamy do przeczytania artykułu, który ukazał się w dniu dzisiejszym w dzienniku Gazety Prawnej.

SiMS – Innowacyjność i jakość w transporcie publicznym

Ci, którzy korzystają na co dzień z transportu publicznego doskonale wiedzą, jak istotne są dane o realizacji zadań przewozowych wykonywanych środkami komunikacji miejskiej. Zakład Elektroniczny SiMS to jeden z liderów w produkcji systemów dynamicznej informacji pasażerskiej, mobilnego monitoringu oraz diagnostyki pojazdów. Siła firmy to przede wszystkim innowacyjność, podejmowanie nowych wyzwań oraz bogata oferta wysokiej jakości produktów. Tablice przystankowe, tablice informacyjne montowane w pojazdach, komputery pokładowe, rejestratory obrazu i kamery - to tylko niektóre z nich.

– Pomagamy podróżować – krótko odpowiada na pytanie o kluczową działalność spółki prezes zarządu Zakładu Elektronicznego SiMS. - W jaki sposób? Dostarczając pełnych informacji prezentowanych na elektronicznych nośnikach pasażera. Dotyczą one m.in. numeru linii, czasu odjazdu czy nazwy przystanku. Dzięki temu podróż komunikacją miejską staje się wygodna, przyjemna i bezpieczna – kontynuuje. 

- Systemy są stale usprawniane i udoskonalane przez nasz dział konstrukcyjny tak, aby spełnić oczekiwania klientów. Ciężka praca na rzecz najwyższej jakości zaowocowała przyznaniem międzynarodowego certyfikatu IRIS (International Railway Industry Standard). To jedna z najwyższych norm w branży transportowej, rozpoznawalna na całym świecie. Z takim narzędziem zawsze jesteśmy o dwa kroki do przodu.

Kolejnym równie ważnym wydarzeniem w życiu naszej firmy była realizacja projektu zagranicznego, a celem na ten rok jest wdrożenie kolejnych dwóch systemów w miejscowości Kraków i Wrocław.

W Krakowie ok. 70 pojazdów zostanie kompleksowo wyposażonych w systemy monitoringu wewnątrz i na zewnątrz, tablice informacyjne, kasowniki i biletomaty zintegrowane z Krakowską Kartą Miejską. Aktualnie trwa etap montażu w pojazdach, od 1 sierpnia br. wyposażone pojazdy będą jeździły po dawnej stolicy Polski.

Firma SiMS sporą uwagę przykłada do kontaktów z klientami, dlatego też obecność na targach branżowych i spotkania z kontrahentami są ważnym elementem naszej pracy, która pozwala na precyzyjne określenie ich oczekiwań. Podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszył się profesjonalny produkt – mobilny rejestrator sieciowy eS-NVR-2000. Posiada on zastosowanie głównie w pojazdach transportu publicznego. Jego największe zalety to niezawodność, funkcjonalność oraz szerokie spectrum możliwości rejestracji obrazu.

Cel strategiczny firmy na najbliższe lata to konstruowanie, produkowanie oraz dostarczanie innowacyjnych rozwiązań przygotowanych według najwyższych standardów. I oby tak dalej!

Agata Paziewska
Gazeta Prawna

Zakład Elektroniczny SiMS sp. z o. o. Spółka komandytowa © 2021 All rights reserved Development: www.advit.pl