3 lata Niezawodnej Pracy Systemów Informacji Pasażerskiej w Brodnicy!

10 kwietnia 2022 minęły 3 lata od wprowadzenia do eksploatacji ośmiu fabrycznie nowych autobusów wyprodukowanych przez fabrykę Autosan z Sanoka. Pojazdy te zastąpiły legendarne Autosany H9-35 .

3 lata Systemów Informacji Pasażerskiej w Brodnicy

Pojazdy w Brodnicy wyposażone są w elektroniczne tablice kierunkowe tworzące system informacji pasażerskiej firmy SiMS z Bydgoszczy
Pojazdy w Brodnicy wyposażone są w elektroniczne tablice kierunkowe tworzące system informacji pasażerskiej firmy SiMS z Bydgoszczy

Dane techniczne i wyposażenie pojazdów M10LF

Kilka słów na temat danych technicznych pojazdów modelu M10LF. Autobusy wyposażono w silniki firmy Cummins o mocy 277 KM (koni mechanicznych) spełniające standardy normy Euro VI, współpracujących z automatyczną, czterobiegową skrzynią biegów z retarderem hydraulicznym firmy Voith.

Konstrukcja Nadwozia

Konstrukcja nadwozia wykonana jest z profili prostokątnych ze stali nierdzewnej, łączonych ze sobą za pomocą spawania. Rama kratownicowa przestrzenna, integralnie związana ze szkieletem nadwozia, wykonana ze stali nierdzewnej. Poszycia zewnętrzne z paneli aluminiowych (pas podokienny) oraz tworzyw sztucznych (ściany przodu i tyłu, dach), klejone do szkieletu. Klapy boczne wykonano z aluminium.

Systemy Informacji Pasażerskiej

Autobusy posiadają klimatyzację stanowiska pracy kierowcy oraz przestrzeni pasażerskiej. Pojazdy wyposażone są w elektroniczne tablice kierunkowe tworzące system informacji pasażerskiej zaprojektowanej i wyprodukowanej przez inżynierów z naszej firmy SiMS wraz z zapowiedziami głosowymi kolejnych przystanków i numeru linii oraz systemem monitoringu wnętrza pojazdu. W 2020 roku autobusy doposażono w elektroniczne, bezdotykowe urządzenia do dezynfekcji dłoni.
Cieszymy się, że nasze niezawodne Systemy Informacji Pasażerskiej cieszą się doskonałą opinią wśród klientów i pasażerów. Coraz więcej miast i przewoźników zaufało naszym technologicznym rozwiązaniom, nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty:

Systemy dynamicznej informacji pasażerskiej: https://www.sims.pl/systemy-dynamicznej-informacji-pasazerskiej/

Mobilne Systemy Monitoringu: https://www.sims.pl/mobilne-systemy-monitoringu/

Systemy diagnostyki pojazdów: https://www.sims.pl/systemy-diagnostyki-pojazdow/

Zakład Elektroniczny SIMS to sprawdzony dostawca z ponad 30 letnim doświadczeniem i całkowicie polskim kapitałem.

Wszelkich informacji udzieli Państwu nasz zespół. Zapraszamy do kontaktu!

Czekamy na Twój Kontakt

SIMS Kontakt
SIMS Kontakt

Zakład Elektroniczny
SiMS sp. z o. o.
Spółka komandytowa

ul. Pod Skarpą 51 A
85 – 796 BYDGOSZCZ
NIP 554-291-93-63

Dział Handlowy
tel. (52) 347 66 00 w. 25, 65
Dział Zakupów
tel. (52) 347 66 00 w. 35
Księgowość
tel. (52) 347 66 00 w. 22

 

Zakład Elektroniczny SiMS sp. z o. o. Spółka komandytowa © 2023 All rights reserved Development: www.advit.pl