Tramwaje Moderus Beta firmy MODERTRANS POZNAŃ kompleksowo wyposażone w urządzenia firmy SiMS

Tramwaje Moderus Beta jeżdżą po wrocławskich torach z systemem dynamicznej informacji pasażerskiej SIMS.

Kontrakt został zrealizowany w 2015 roku, firma MODERTRANS POZNAŃ wygrała przetarg na wyprodukowanie dla miasta Wrocławia 6 nowych, klimatyzowanych, częściowo niskopodłogowych tramwajów typu Moderus Beta. Jest to kolejna owocna realizacja wyposażenia pojazdów dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Wrocławiu przez Zakład Elektroniczny SIMS. Tramwaje wyposażone zostały w nowoczesne systemy elektroniczne.

Umowa objęła zaopatrzenie wszystkich tramwajów w system dynamicznej informacji pasażerskiej, system monitoringu mobilnego jak również w system pobierania opłat.  W każdym z pojazdów zostały zainstalowane informacyjne tablice diodowe oraz panele LCD. W zakresie informacji pasażerskiej wprowadzano także udogodnienie dla osób niedowidzących w postanie dedykowanej dla nich tablicy informacyjnej bocznej. Bezpieczeństwo pasażerów zapewnia system monitoringu, który obejmuje kompleks kamer i urządzeń rejestrujących typu NVR. Urządzenia te gwarantują nie tylko jakość, ale także ciągłość nagrań w trudnych warunkach jak i możliwość podglądu o-nline.

Atutem złożonego system urządzeń i oprogramowania jest nie tylko jego innowacyjność technologiczna, a także możliwość kontroli pracy pojazdów na trasie za pomocą diagnostyki
on-line. Istotą tego rozwiązania jest zachowanie bezpieczeństwa podróżujących. Sprzęt może pracować w trudnych warunkach jest odporny na wszelkie wstrząsy, gwarantuje to jego niezawodność i wysoką jakość. Został wyprodukowany zgodnie z europejskimi standardami jakości. Podstawą działalności Zakładu Elektronicznego SIMS jest dbałość o jakość oferowanych  usług i wysoki poziom obsługi Klienta.

Zakład Elektroniczny SiMS sp. z o. o. Spółka komandytowa © 2023 All rights reserved Development: www.advit.pl